Position:

Territory Manager

Reference specialisation:

Sales & Marketing

Job Description:
Dla naszego Klienta, międzynarodowego lidera na rynku paliw, mamy przyjemność prowadzić proces rekrutacyjny na stanowisko:

Territory Sales Manager

Zakres zadań:
•     Aktywne nawiązywanie i budowanie relacji z Klientami (Mazowsze, Warmia i Mazury, Podlasie)
•     Prowadzenie negocjacji sprzedażowych i finalizacja kontraktów
•     Obsługa kluczowych Klientów firmy - przygotowywanie prezentacji, optymalizacja i rekomendowanie rozwiązań
•     Przygotowywanie bieżących zestawień i cyklicznych raportów dotyczących realizowanych projektów sprzedażowych (w tym praca na CRM)
•     Analiza rynku i konkurencji
•     Udział w wydarzeniach biznesowych i budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
•     Poparte sukcesami doświadczenie zawodowe w sprzedaży usług w sektorze B2B
•     Mile widziana znajomość branży logistycznej
•     Doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu prezentacji
•     Samodzielność, elastyczność w działaniu, myślenie analityczne
•     Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
•     Wysoka dynamika działania i zaangażowanie w pracę (tzw.” drive sprzedażowy „ )
•     Skuteczność w realizacji celów biznesowych
•     Wysokie zdolności interpersonalne

Oferta:
•     Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę i system bonusowy
•     Pracę w systemie home office
•     Samochód służbowy
•     Możliwość rozwoju i szkoleń w środowisku międzynarodowym
Place of work - City:

Warszawa

Industrial sector:

Oil & Gas Extraction

Number of vacancies:
1
Reference code:
35
Reference office:
Warszawa
Job offer insertion date:     2019-11-27