Position:

Regional Sales Manager

Reference specialisation:

Sales & Marketing

Job Description:
Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcji spożywczej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

REGIONAL SALES MANAGER
(rynek tradycyjny, region Polski północnej)

ZAKRES ZADAŃ:

•     budowanie oraz utrzymywanie stałych relacji biznesowych z Klientami w kanale tradycyjnym na podległym regionie
•     realizacja planów sprzedażowych
•     przygotowywanie i wdrażanie akcji marketingowych
•     współpraca z innymi działami firmy m.in marketingu, finansów i logistyki
•     opracowywanie analiz oraz raportów
•     wsparcie działu R&D w przygotowywaniu nowych produktów
•     analiza trendów rynkowych i konkurencji

WYMAGANIA:

•     min. 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w branży FMCG (preferowana branża: słodycze)
•      poparty sukcesami wysoki warsztat sprzedażowy
•     komunikatywność, samodzielność
•     otwartość na podróże służbowe
•     doświadczenie w pracy z systemami CRM
•     znajomość MS Office
•     prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
•     atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
•     pracę w oparciu o umowę o pracę
•     samochód służbowy
•     możliwość rozwoju i pracy w dynamicznym i ciekawym zespole handlowym
Place of work - City:

Toruń

Industrial sector:

Manufacturing - Food & Beverages

Number of vacancies:
1
Reference code:
37
Reference office:
Warszawa
Job offer insertion date:     2019-11-27