Position:

Dyrektor Linii Biznesowej

Reference specialisation:

Construction & Property

Job Description:
Wyser jest należącą do GI Group międzynarodową firmą, która zajmuje się wyszukiwaniem i selekcją Kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla. Jesteśmy obecni w Brazylii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Chinach, Hiszpanii, Indiach, na Litwie, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii i Czarnogórze oraz we Włoszech.
Dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko :
Dyrektor Linii Binzesowej
Zakres zadań:
  • Strategiczne zarządzanie kapitałem ludzkim (pozyskanie, zarządzanie i rozwój- struktura rozproszona)
  • Udział w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych  oraz w procesach pozyskiwania projektów
  • Odpowiedzialność za rachunek zysków i strat oraz płynność finansową linii biznesowej
  • Okresowa kontrola statusu bieżących projektów (zasoby ludzkie, postępy prac, dokumentacja, analiza finansowa, BHP)
  • Optymalizacja procesów biznesowych ( mechanizacja, automatyzacja, efektywność i bezpieczeństwo)
  • Odpowiedzialność za politykę reklamacyjno –gwarancyjną
  •  Reprezentowanie firmy na zewnątrz oraz dbanie o długofalowe relacje z Klientami firmy
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne - specjalizacja w zakresie: ogrodnictwa, architektury krajobrazu, leśnictwa, ochrony środowiska,
  •  min. 10 lat doświadczenia zawodowego ( zarządzanie projektami w branży usługowej, zarządzanie kontraktami, zarządzanie strukturą rozproszoną)
  • umiejętność analizowania i weryfikacji dokumentacji technicznej, przetargowej i ofertowej
  •   znajomość procesu zakupowego i sprzedażowego
  •  zdolności przywódcze i organizacyjne
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • chęć podejmowania wyzwań oraz wykazywanie inicjatywy
  • wysoko rozwinięta umiejętność myślenia strategicznego, planowania, sporządzania analiz, interpretowania danych
  • dobra znajomość języka angielskiego bądź rosyjskiego
  • gotowość do częstych podróży służbowych
Oferujemy:
  •  Pracę w stale rozwijającej się firmie na rynku polskim, o ugruntowanej pozycji.
  •  Realny wpływ na strategię rozwoju przedsiębiorstwa
  •  Atrakcyjne wynagrodzenie
  •  Niezbędne narzędzia do pracy

Place of work - City:

Kraków - Małopolskie

Industrial sector:

Building & Construction

Number of vacancies:
1
Reference code:
MAL/2019/01
Reference office:
Warszawa
Job offer insertion date:     28/01/2019