Position:

Główny Technolog

Reference specialisation:

Technical & Engineering

Job Description:
Wyser jest należącą do GI Group międzynarodową firmą, która zajmuje się wyszukiwaniem i selekcją Kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla. Jesteśmy obecni w Brazylii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Chinach, Hiszpanii, Indiach, na Litwie, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii i Czarnogórze oraz we Włoszech.
Dla naszego Klienta, firmy produkcji mięsnej z zakładem w woj. łódzkim poszukujemy osoby na poniższe stanowisko:

Główny Technolog (możliwe zakwaterowanie)

Zakres obowiązków:
• określanie i realizowanie strategii w zakresie rozwoju produktów i technologii z uwzględnieniem kosztów i efektywności produkcji;
• zbieranie i analizowanie informacji na temat oczekiwań klientów i zapotrzebowania rynku;
• poszukiwanie na rynku nowych rozwiązań technicznych i technologicznych oraz inicjowanie ich wdrożenia;
• projektowanie procesów technologicznych i opracowywanie dokumentacji technologicznej z uwzględnieniem optymalizacji procesu produkcji;
• sprawowanie nadzoru nad aktualnością i kompletnością dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej;
• przeprowadzanie prób technologicznych, kreowanie nowych produktów;
• wdrażanie nowych produktów, planowanie, projektowanie nowych linii montażowych lub produkcyjnych;
• nadzór technologiczny nad kolejnymi fazami produkcji;
• współpraca przy projektowaniu i wdrażaniu systemów jakości zgodnie z procedurami przyjętymi w firmie;
• koordynowanie pracy działu technologicznego, organizacja pracy podległych pracowników i nadzór nad jej przebiegiem;
• współpraca z innymi działami związanymi z procesem technologicznym i realizacją produkcji.
Wymagania:
posiadania wykształcenia wyższego - preferowana technologia żywności lub pokrewne;
• posiadania doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
• dobrej znajomości języka angielskiego - warunek niekonieczny;
• komunikatywności i nastawienia na współpracę.
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do umiejętności wraz z pakietem socjalnym i zakwaterowaniem,
• perspektywę rozwoju w dynamicznej organizacji;
• możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i realizowanych projektach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Place of work - City:

Łódź - Łódzkie

Industrial sector:

Food & Beverage

Number of vacancies:
1
Reference code:
GT/AW/19
Reference office:
Warszawa
Job offer insertion date:     28/08/2019